Ahmet Calıktan, Karamürsel Belediyesine Acil Eylem Planı Önerisi - Karamürsel Haber Sitesi | Güncel Gelişmeler | Sondakika Haberler |Trendler | Gündeme Dair -->

Ahmet Calıktan, Karamürsel Belediyesine Acil Eylem Planı Önerisi


Ahmet Calıkın Acıklaması şu şekilde
İçinden geçmekte olduğumuz bu zor günlerde Karamürsel Belediyesinin de daha aksiyoner olması gerekmektedir. Alınabilecek bazı basit tedbirler bu salgının İlçemizde önlenmesine yardımcı olabilir. Bir kaç öneride bulunmak istiyorum. Başka düşünceleri olanlar yorum bölümüne yazabilir. Bu elbirliği ile mücadele etmemiz gereken bir konudur.
1) Esnaf ve Ticaret odası işbirliği ile zaruri ihtiyaç maddeleri satanlar hariç İlçemizde bulunan iş yerlerinin çalışma saatlerinin kısaltılması.
2) Özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı ana caddeler ve sokaklar başta olmak üzere cadde ve sokakların belirli periyotlarda dezenfektanlı su ile yıkanması.
3)Caddelerde ve sokaklarda bulunan elektrik direklerine belirli aralıklarla dezenfektan kutularının koyulması.
4) Cuma ve Salı günleri kurulan pazarlarımızın çeşitli bölgelerinde vatandaşlarımıza maske ve eldiven dağıtılması gibi tedbirlerin de basit ama etkili olacağını düşünüyorum.
------------------------------------ ---------------- kocaeli karamürsel hava durumu kocaeli karamürsel devlet hastanesi kocaeli karamürsel haber kocaeli karamürsel sinema kocaeli karamürsel sabah ezanı saati kocaeli karamürsel nöbetçi eczane kocaeli karamürsel kiralık daire kocaeli karamürsel aras kargo kocaeli karamürsel armagaz kocaeli karamürsel anadolu lisesi kocaeli karamürsel akçakoca anadolu imam hatip lisesi kocaeli karamürsel atatürk ortaokulu kocaeli karamürsel arsa fiyatları kocaeli karamürsel arası kaç km kocaeli karamürsel arası kaç saat kocaeli karamürsel belediyesi kocaeli karamürsel birey koleji kocaeli karamürsel bilet kocaeli karamürsel bungalov kocaeli karamürsel belediye sineması seansları kocaeli karamürsel bir haftalık hava durumu kocaeli karamürsel bayan iş ilanları kocaeli karamürsel bozdağ kebap kocaeli karamürsel cenaze ilanları kocaeli karamürsel ceyhun emlak kocaeli karamürsel corona haritası kocaeli karamürsel cuma namazı saati kocaeli karamürsel cinayeti kocaeli karamürsel cezaevi kocaeli karamürsel chaleten dağ evi kocaeli karamürsel canlı müzik kocaeli karamürsel çiçekçi kocaeli karamürsel çilingir kocaeli karamürsel çılgın döner kocaeli karamürsel çamçukur köyü kocaeli karamürsel çamdibi köyü satılık tarla kocaeli karamürsel çamdibi köyü kocaeli karamürsel satılık çiftlik kocaeli karamürsel zeynep çeyiz kocaeli karamürsel deprem kocaeli karamürsel dominos pizza telefon numarası kocaeli karamürsel diş hekimleri kocaeli karamürsel dolmuş saatleri kocaeli karamürsel'de bir haftalık hava durumu kocaeli karamürsel deki trafik kazası kocaeli karamürsel dominos pizza kocaeli karamürsel elektrik kesintisi kocaeli karamürsel ereğlide satılık evler kocaeli karamürsel ev fiyatları kocaeli karamürsel eczaneleri

Hiç yorum yok

DÜŞÜNCELERİN NELER YORUM YAZARMISIN ?

Blogger tarafından desteklenmektedir.